START Aktualności

KONTAKT

Hurtownia

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 089 741 67 31

fax: 089 741 45 69

MRÓWKA

tel: 089 741 16 64

fax: wew. 26

TARTAK

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aktualności

Festyn rodzinny

Z wielką przyjemnością nasz Mrówka gościła na kolejnym festynie rodzinnym zorganizowanym przez Dyrekcję i personel przedszkola w Rozogach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę. Cieszymy się że mogliśmy wesprzeć tak szczytny cel jakim jest rozbudowa placu zabaw dla dzieci. Bo to właśnie one najbardziej cieszą się gdy odwiedza ich Mrówka z radością witają nas i bawią się wspólnie z nami.


 

 

Mrówka Mrągowo 3 czerwca świętowała 6 urodziny i 15 lat sieci PSB – Mrówka. Na ten dzień przygotowaliśmy wiele atrakcji. Z okazji 15-lecia wszystkie produkty klienci mogli kupić z 15 % rabatem. Dodatkowo obyło się wiele konkursów zręcznościowych dla dzieci i dorosłych. Dużym zainteresowaniem jak co roku cieszył się konkurs skręcanie grilla na czas. Dodatkowo obyły się konkursy na wkręcanie wkrętów, wbijanie gwoździ, układanie wieży z nasadek. Dzieci próbowały sił w łowieniu rybek oraz rywalizowały w wielu konkurencjach przygotowanych przez animatorów. Dodatkowo przygotowane były dwa stanowiska multimedialne z grami na konsolach. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, gdzie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie również z maskotką mrówki. Za największe zakupy rozdawaliśmy bony a nagrodą główną był w pełni wyposażony rower. Wszyscy mogli częstować się słodkimi krówkami i ciastkami oraz popcornem. Na stoisku cateringowym klienci mogli posilić się grochówką, pierogami lub pieczonymi ziemniaczkami. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy tego dnia odwiedzili nasz sklep oraz wystawcom (GTV, Schmith, Profi Partner, Dentar, Bank Spółdzielczy) za uświetnienie i wsparcie naszej imprezy.


 

Mrówka w Mrągowie ma już 5 lat. Z tej okazji 21 maja przygotowaliśmy festyn urodzinowy. Były konkursy na najwyższy paragon oraz konkursy zręcznościowe. Dużo emocji wzbudził konkurs na skręcanie grilla oraz ułożenie najwyższej piramidy z nasadek. Zainteresowaniem cieszyło się stoisko wędkarskie, na którym można było potrenować łowienie nie rybek, a gumowych kaczek. Dzieci doskonale bawiły się z animatorami i na stanowisku multimedialnym. Towarzyszyła nam dobra atmosfera, ładna pogoda i muzyka. W tym roku naszym klientom przygotowaliśmy stoisko z wiejskim jadłem gdzie mogli skosztować: pierogi, grochówkę, ziemniaczki ze skwarkami, wędliny oraz smalec. Dodatkowo popcorn i wata cukrowa dla wszystkich bez ograniczeń.

 

 

Mrówka Mrągowo zorganizowała dla dzieci z przedszkola Kubuś, konkurs na wykonanie bombek choinkowych. W konkursie wzięło udział siedemdziesięcioro pociech. Wykonane prace zdobią naszą choinkę w sklepie. Najładniejsze prace nagrodzone zostały maskotką mrówki. Pozostałe dzieci otrzymały upominki w postaci czekoladowych mikołajów i kolorowanki „mrówka”. Nagrody rozdał Mikołaj z pomocą Mrówki. Dzieci w podziękowaniu za podarki zaśpiewały piosenkę przygotowaną na Jasełka.

 

 

30.09.2015

PSB - tak się buduje polski biznes cegła po cegle więcej...

 

 

"Dzień Budowlańca" - Mrówka Mrągowo

Dnia 25 września 2015 z okazji Dnia Budowlańca Centrum Budowlane Mrągowo zorganizowało piknik budowlany. Stoiska prezentacyjne przygotowały firmy: Frans-pol; Sopro; Soudal; Decora; Altax; Dulux; Sparky; Profix; Fiszer, gdzie klienci mogli skorzystać z profesjonalnych porad naszych dostawców. W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych klientów ekstra rabaty, upominkowe prezenty i loterię w której nagrodą były bony towarowe o wartości 250 zł. Mrówka najmłodszych obdarowywała słodkościami i balonami. W ramach poczęstunku zaoferowaliśmy klientom pyszna grochówkę z kuchni polowej.

 

 

MRÓWKA MRĄGOWO W PRZEDSZKOLU


Dwa tygodnie przed "Świętami Wielkanocnymi" Mrówka Mrągowo zorganizowała spotkanie z przedszkolakami. Wizyta Mrówki polegała na wspólnym zasianiu owsa w doniczkach. Dzieci miło przyjeły maskotkę, śpiewały, tańczyły i opowiadały wierszyki. Całe spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze. Pociechy otrzymały od Mrówki drobne upominki i słodycze.

 

 

W dniu 15.08.2014r.w Mrągowie w centrum miasta na Placu Unii Europejskiej odbył się III Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy. Centrum Budowlane Mrągowo wraz z Marketem Mrówka dofinansowywały całą imprezę. Dodatkowym wsparciem z naszej strony była obecność ekipy mrówkowej, która kibicowała osobom biorącym udział w biegach oraz rozdawała gadżety firmowe. Duża popularnością cieszyła się postać Mrówki z którą dzieci chętnie robiły zdjęcia.

 

W dniu 17.05.2014 w Markecie Mrówka w Mrągowie odbył się Festyn z okazji 3 urodzin otwarcia Marketu. Impreza trwała od godziny 9.00 do godziny 17.00. Cała impreza była prowadzona prze firmę Snajper z Olsztyna.

 

Tego dnia nasz market odwiedziło dużo klientów. Na hali sprzedażowej można było zakupić wiele interesujących artykułów w atrakcyjnych cenach, jak i uzyskać wiele informacji dotyczących towaru, natomiast przed marketem odbywały się zabawy, pokazy, grill-bar oraz wiele innych atrakcji.

 

Dużo radości klientom jak i ich pociechom sprawiła chodząca po Markecie Mrówka rozdając słodkości . Następnym miłym elementem był piękny kolorowy tort z logiem Mrówki oraz małe kolorowe torciki, które były poczęstunkiem dla każdego klienta.

 

Miłym zaskoczeniem dla osób uczestniczących w urodzinach Mrówki były konkursy sprawnościowe takie jak np. picie piwa przez słomkę czy wkręcenie przez Panie wkrętów w deskę przy użyciu wkrętarki.

 

 

 

Dnia 18.05 odbyła się druga rocznica Mrówki. Z tej okazji CBM Sp. z o.o. przygotowało kiermasz ogrodniczy z licznymi promocjami. Odbyły się pokazy nasadzeń i formowania roślin. Swoje produkty prezentowały firmy: Nac, Sparky, Altax, Idmar, Dr Green. Przez cały dzień grała muzyka, były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a dla kupujących poczęstunek z grilla.

 

 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności