START Hurtownia

KONTAKT

Hurtownia

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 089 741 67 31

fax: 089 741 45 69

MRÓWKA

tel: 089 741 16 64

fax: wew. 26

TARTAK

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hurtownia

Posiadamy w swojej ofercie towary czołowych producentów branży budowlanej, duża powierzchnia magazynowa pozwala zaoferować Państwu większość asortymentu „ od ręki” w atrakcyjnych cenach. Każdy klient może wybrać cos dla siebie od fundamentów aż po dach.

 

Doskonale wyszkoleni sprzedawcy posiadają szeroką wiedzę na temat oferowanych przez nas materiałów, przez co klienci mogą liczyć na szybką i fachową obsługę.

 

Dzięki własnej kolumnie transportowej specjalistycznych pojazdów dostawczych, możemy dostarczyć praktycznie każdy towar na wskazane miejsce.

 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności