START Historia Firmy

KONTAKT

Hurtownia

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 089 741 67 31

fax: 089 741 45 69

MRÓWKA

tel: 089 741 16 64

fax: wew. 26

TARTAK

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Historia firmy

Firma powstała w 1995 roku w Mrągowie jako Centrum Budowlane Mrągowo Sp. z o.o.

 

Podstawową działalnością był hurtowy  handel materiałami budowlanymi. W 1997 roku firma rozszerzyła  swą działalność o sprzedaż  detaliczną materiałów budowlanych w nowo powstałym markecie o powierzchni 600 m2. Mając na uwadze mocno rozwijającą się konkurencję, zarząd zdecydował o otwarciu marketu budowlanego w Giżycku o powierzchni 800 m2  w 1998 roku.

 

Rynek budowlany stawiał nowe wyzwania oraz potrzebę konsolidacji w myśl zasady "w większości siła" w dlatego zarząd zdecydował się w 2000 roku o przystąpieniu do Grupy zakupowej  PSB  S.A.  Ciągłe potrzeby jakie stawiali  klienci CBM Sp. z o.o. wymusiły  na Zarządzie w 2006 roku poszerzenie podstawowej działalności  o  dział produkcji tartacznej oraz import wyrobów drzewnych takich jak wysokiej jakości elewacji z drewna oraz desek podłogowych. W chwili obecnej jest to jeden z najszybciej rozwijających się działów. Potrzeby klientów  detalicznych oraz rozwój konkurencji szybko rosły. Okazało się iż pobudowany market w 1997 roku jest zbyt mały nie spełnia oczekiwań klientów. Dlatego w 2010 roku podjęto decyzje o wyburzeniu sklepu by w tym samym miejscu we współpracy z PSB SA pobudować market „Mrówka” o powierzchni 2000m2.  Otwarcie nastąpiło w maju 2011 roku. Jest to obiekt wybudowany przy dofinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej.

 

CBM Sp. z o.o. zrealizowało 4 inwestycje korzystając z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007- 2013.

 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności