START Aktywność społeczna

KONTAKT

Hurtownia

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 089 741 67 31

fax: 089 741 45 69

MRÓWKA

tel: 089 741 16 64

fax: wew. 26

TARTAK

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aktywność społeczna

04.02.2017

Na jeziorze Salęt w Ruskiej Wsi 4 lutego w sobotnie przedpołudnie toczyła się wędkarska rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Mrągowo. Te zawody cieszą się wyjątkową popularnością, bo rokrocznie przybywa na nie kilkudziesięciu wędkarzy. Tym razem na trzynaste zawody stawiło się 81 zawodników. Rywalizacja toczyła się w okolicach dwóch brzegów jeziora w Ruskiej Wsi. Wędkarze mieli 3 godziny na połowy. Kto w tym czasie złowił najwięcej – wygrywał. Jednym ze sponsorów był sklep CBM Mrówka Mrągowo.

 

PODZIĘKOWANIA

 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności