START MRÓWKA

KONTAKT

Hurtownia

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 089 741 67 31

fax: 089 741 45 69

MRÓWKA

tel: 089 741 16 64

fax: wew. 26

TARTAK

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mrówka

Obiekt pod nazwą "Mrówka" to nowoczesny market budowlany sektora "dom i ogród", który jest częścią kompleksu handlowego należącego do Centrum Budowlanego Mrągowo. Stanowi on uzupełnieniem aktualnej oferty hurtowni materiałów budowlanych.Pragniemy zaspokoić potrzeby klientów w zakresie zaopatrzenia we wszelkie produkty niezbędne do remontu domów czy mieszkań oraz ogrodowe, dekoracyjne jak i użytkowe. Chcemy, aby nasi klienci mogli u nas znaleźć jak najszerszy zakres towarów, bez potrzeby przemierzania dziesiątek kilometrów w ich poszukiwaniu.

 

Towary są dostępne bezpośrednio na półkach, a klienci samodzielnie mogą dokonać zakupu zabierają je do wózka lub koszyka. Na 1400 m2 powierzchni handlowej oferujemy kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych podzielonych na działy. Dla miłośników spędzających czas nad wodą utworzyliśmy dział wędkarski. Świadczymy też usługi z zakresie projektowania i szycia ozdób okiennych. W części zewnętrznej znajduje się atrakcyjnie urządzony kompleksowo zaopatrzony dział ogrodowy. W sklepie "Mrówka" średnio raz w miesiącu organizowane są promocje, o których klienci informowani są za pomocą gazetek promocyjnych. Oferta promocyjna jest dobrana tak, aby odpowiadać na bieżące potrzeby klientów. Oferowane towary są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz tego można znaleźć wiele towarów spoza gazetki w promocyjnych cenach.

 

 

Mrówka - wnętrze lokalu

 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności